Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opleidingen voor operationeel personeel van de handhavingsorganisatie van de gemeente Den Haag
Referentienummer: DSB 23015
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestede overeenkomst met huidige leverancier van opleidingen voor de afdeling Operaties van de Handhavingsorganisatie van de Gemeente Den Haag verloopt per 31 december 2023. Hierdoor start de gemeente Den Haag een Europese openbare aanbestedingsprocedure om de continuïteit van de verplichte opleidingen voor Bijzonder Opsporingsambtenaren te waarborgen vanaf januari 2024
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 628 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79632000 Personeelsopleidingsdiensten, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding, 79633000 Diensten voor voortgezette opleiding van personeel, 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten, 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Generieke opleidingen voor de BOA medewerkers van de handhavingsorganisatie van de gemeente Den Haag