421250-2026 - Resultaat
België – OK-instrumenten – Aankoop en reparatie van steriliseerbare chirurgische instrumenten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en reparatie van steriliseerbare chirurgische instrumenten
Beschrijving: Aankoop en reparatie van steriliseerbare chirurgische instrumenten
Interne identificatiecode: PPP0KC-2185/6466/HECAPP/2025/POAC/INSTRUMENTATION
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162200 OK-instrumenten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aankoop van algemene instrumenten
Beschrijving: Aankoop van algemene instrumenten
Interne identificatiecode: HECAPP/2025/POAC/INSTRUMENTATION/L1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Reparatie van algemene instrumenten
Beschrijving: Reparatie van algemene instrumenten
Interne identificatiecode: HECAPP/2025/POAC/INSTRUMENTATION/L2_2
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50422000 Reparatie en onderhoud van chirurgische uitrusting