421365-2024 - Mededinging
Nederland – Technische ondersteuningsdiensten – Onderhoud technische installaties zwembaden (gem. Hengelo, Hardenberg, Ommen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud technische installaties zwembaden (gem. Hengelo, Hardenberg, Ommen)
Beschrijving: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer(s) per perceel voor de uitvoering van het onderhoud aan technische installaties in de zwembaden van de gemeente Hengelo, Hardenberg en Ommen.
Interne identificatiecode: T67689
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71356300 Technische ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Hengelo - zwembadinstallaties (incl. E&W techniek)
Beschrijving: De opdrachtgevers zijn (per perceel) op zoek naar een betrouwbare opdrachtnemer. Voor de opdrachtgevers is continuïteit in de openstelling van de zwembadenbaden namelijk van groot belang. Het technisch onderhoud bestaat uit preventief onderhoud en correctief onderhoud. Het preventief onderhoud bestaat naast het periodiek onderhouden van de installaties uit het winter- en zomerklaar maken van de installaties in de buitenbaden. Het correctief onderhoud bestaat uit het opvolgen van spoed-, urgente- en planbare storingen. Afhankelijk van de classificatie dient de storing direct of gepland te worden opgevolgd en opgelost. Dit perceel (perceel 1) gaat over de zwembadinstallaties van het Twentebad in de gemeente Hengelo (incl. E&W techniek)
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Hengelo - overige technische installaties
Beschrijving: De opdrachtgevers zijn (per perceel) op zoek naar een betrouwbare opdrachtnemer. Voor de opdrachtgevers is continuïteit in de openstelling van de zwembadenbaden namelijk van groot belang. Het technisch onderhoud bestaat uit preventief onderhoud en correctief onderhoud. Het preventief onderhoud bestaat naast het periodiek onderhouden van de installaties uit het winter- en zomerklaar maken van de installaties in de buitenbaden. Het correctief onderhoud bestaat uit het opvolgen van spoed-, urgente- en planbare storingen. Afhankelijk van de classificatie dient de storing direct of gepland te worden opgevolgd en opgelost. Dit perceel (perceel 2) gaat over de overige technische installaties (o.a. BHV-uitrusting, lichtinstallaties, geluidsinstallaties, glijbaaninstallaties (camera, licht- en geluidseffecten)) van het Twentebad in de gemeente Hengelo.
Perceel: LOT-0003
Titel: Gemeente Hardenberg - zwembadinstallaties (excl. E&W techniek)
Beschrijving: De opdrachtgevers zijn (per perceel) op zoek naar een betrouwbare opdrachtnemer. Voor de opdrachtgevers is continuïteit in de openstelling van de zwembadenbaden namelijk van groot belang. Het technisch onderhoud bestaat uit preventief onderhoud en correctief onderhoud. Het preventief onderhoud bestaat naast het periodiek onderhouden van de installaties uit het winter- en zomerklaar maken van de installaties in de buitenbaden. Het correctief onderhoud bestaat uit het opvolgen van spoed-, urgente- en planbare storingen. Afhankelijk van de classificatie dient de storing direct of gepland te worden opgevolgd en opgelost. Dit perceel (perceel 3) gaat over de zwembadinstallaties van een aantal zwembaden in de gemeente Hardenberg (excl. E&W techniek)
Perceel: LOT-0004
Titel: Gemeente Ommen - zwembadinstallaties (excl. E&W techniek)
Beschrijving: De opdrachtgevers zijn (per perceel) op zoek naar een betrouwbare opdrachtnemer. Voor de opdrachtgevers is continuïteit in de openstelling van de zwembadenbaden namelijk van groot belang. Het technisch onderhoud bestaat uit preventief onderhoud en correctief onderhoud. Het preventief onderhoud bestaat naast het periodiek onderhouden van de installaties uit het winter- en zomerklaar maken van de installaties in de buitenbaden. Het correctief onderhoud bestaat uit het opvolgen van spoed-, urgente- en planbare storingen. Afhankelijk van de classificatie dient de storing direct of gepland te worden opgevolgd en opgelost. Dit perceel (perceel 4) gaat over de zwembadinstallaties van een aantal zwembaden in de gemeente Ommen (excl. E&W techniek)