421453-2023 - ResultaatBelgië-Kortrijk: Catering voor scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Catering voor secundaire scholen en internaat.
Referentienummer: DAMAST-20231DAMCatering-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
55524000 Catering voor scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het aanleveren van maaltijden in de verschillende campussen en het internaat van het Guldensporencollege ten behoeve van het personeel en de leerlingen.
De opdracht omvat 4 jaren en kan 3x verlengd worden met 1 jaar.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding