2. Procedure
Procedure
Titel: Levering vrachtwagen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van een vrachtwagen conform de gestelde eisen en wensen van de aanbestedende dienst. 1 stuks
Interne identificatiecode: 211961
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1