2. Procedure
Procedure
Titel: Publicatie vrijwillige transparantie voor onderzoeks- en innovatieprogramma ter verbetering arbeidsomstandigheden van bagagemedewerkers op luchthaven Schiphol
Beschrijving: Zie Mercell onder Eigenschappen Beschrijving
Interne identificatiecode: 2024-187
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71350000 Dienstverlening inzake wetenschappen en techniek
Aanvullende classificatie (cpv): 34961000 Bagageafhandelingssysteem, 71335000 Technische onderzoeken, 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000