421863-2025 - Mededinging
België – Uitvoeren van studies – Ondersteuning bij de uitwerking van een nieuw beleidsplan Ruimte voor Oost-Vlaanderen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning bij de uitwerking van een nieuw beleidsplan Ruimte voor Oost-Vlaanderen
Beschrijving: De opdracht betreft het ondersteunen van het projectteam dat binnen de dienst Ruimtelijke planning een nieuw beleidsplan Ruimte opmaakt. Het gaat hierbij om een intensieve en co-creatieve samenwerking waarbij de opdrachthouder door de inzet van specifieke profielen ondersteuning biedt bij het proces, de inhoudelijke uitwerking, de interne en externe communicatie. De procesregie blijft in handen van het provinciale projectteam. In concreto wordt de inzet van de volgende profielen verwacht: - Een senior ruimtelijk planner (15+ jaren ervaring) - Een medior ruimtelijke planner (5+ jaren ervaring) - Een expert communicatie en participatie - Een grafisch vormgever Daarnaast verwachten we dat de opdrachthouder, indien nodig, ook een drietal medewerkers kan inschakelen voor het modereren van gesprekstafels bij een beperkt aantal participatiemomenten. Het betreft een opdracht tegen prijslijst met een looptijd van 3 jaar en drie maanden (van oktober 2025 t.e.m. december 2028), die verlengbaar is tot een maximale looptijd van 4 jaar. De start van de opdracht is voorzien op 1 oktober 2025 Een gedetailleerde omschrijving van de opdracht, deel uitmakend van dit bestek, is terug te vinden onder punt III – Technische bepalingen van dit bestek.
Interne identificatiecode: PPP0AK-4409/5742/R01_Ondersteuning Beleidsplan_2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: R01_Ondersteuning Beleidsplan_2025_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse