421866-2025 - Mededinging
België – Verkoopautomaten – Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van gekoelde drank-, snack- of combi-automaten en waterfonteinen met een vaste wateraansluiting met aankopen van verbruiksproducten voor de leden van Opdrachtencentrale vzw.
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van gekoelde drank-, snack- of combi-automaten en waterfonteinen met een vaste wateraansluiting met aankopen van verbruiksproducten voor de leden van Opdrachtencentrale vzw.
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van gekoelde drank-, snack- of combi-automaten en waterfonteinen met een vaste wateraansluiting met aankopen van verbruiksproducten voor de leden van Opdrachtencentrale vzw
Interne identificatiecode: OC/2025/070/BG-1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42933300 Verkoopautomaten
Aanvullende classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat, 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Vlaams Gewest.
Beschrijving: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Vlaams Gewest.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Waals Gewest.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Brussels Gewest.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Vlaams Gewest.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Waals Gewest.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Brussels Gewest.
Interne identificatiecode: 6