2. Procedure
Procedure
Titel: NU LVO - Desktops
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 321 Desktops ten behoeve van Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Desktops.
Eerdere aankondiging: 393445-2021
Interne identificatiecode: T86643
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000