422214-2025 - Resultaat
Nederland – Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant – Europese niet-openbare procedure t.b.v. herontwikkeling Atriumterrein te Kerkrade onderdeel Aannemer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese niet-openbare procedure t.b.v. herontwikkeling Atriumterrein te Kerkrade onderdeel Aannemer
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de nieuwbouw van de sporthal, het zwembad, de verbindende horeca, de parkeergarage en de herinrichting van de openbare ruimte als onderdeel van een grotere (her)ontwikkeling op het Atriumterrein. De verschillende projecten worden op basis van een demarcatiedocument van elkaar gescheiden. De bouwopgave bestaat uit de volgende onderdelen: • Een wedstrijdbad van 25 x 15,4 meter met een gedeeltelijk beweegbare bodem; • Een doelgroepenbad van 15 x 10 meter met een volledig beweegbare bodem; • Een peuterbassin van 200 m2; • Een sporthal van 28x44x7 meter, te delen in drie zaaldelen; • Een verbindende horeca van ca. 175 m2; • En mogelijk nog ca. 1000 m2 aan annexen; • Een open parkeergarage voor circa 300 voertuigen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
Aanvullende classificatie (cpv): 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten, 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad, 45213312 Bouwen van parkeergarage
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouw fysieke gebouwen VIE
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de nieuwbouw van de sporthal, het zwembad, de verbindende horeca, de parkeergarage en de herinrichting van de openbare ruimte als onderdeel van een grotere (her)ontwikkeling op het Atriumterrein. De verschillende projecten worden op basis van een demarcatiedocument van elkaar gescheiden. Deze opdracht heeft betrekking op de nieuwbouw van de sporthal, het zwembad, de verbindende horeca, de parkeergarage en de herinrichting van de openbare ruimte als onderdeel van een grotere (her)ontwikkeling op het Atriumterrein. De verschillende projecten worden op basis van een demarcatiedocument van elkaar gescheiden.
Interne identificatiecode: 1