Het ROC van Amsterdam in samenwerking met MBO College Centrum zijn voornemens om de huidige locatie aan de Elandsstraat 175 in Amsterdam in de nabije toekomst te renoveren en beperkt uit te breiden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2018Einde: 21/08/2020
Deze opdracht kan worden verlengd: neen