422252-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst Vervangen Groen Maastricht 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Vervangen Groen Maastricht 2024
Beschrijving: De voorgenomen opdracht betreft hoofdzakelijk het programmatisch vervangen van groen gemeente breed waarbij het doel is het opwaarderen van de technische en beeldkwaliteit van het groen. Vanuit de afdeling Stadsbeheer is er op basis van inspectierondes op stadsdeelniveau in beeld gebracht welke groenvakken er vervangen moeten worden. De technische en de beeldkwaliteit van deze groenvakken is zeer slecht, waardoor vervangen de enige duurzame oplossing is. Het doel hierbij is de beeldkwaliteit naar minimaal gewenst CROW-beeldkwaliteitsniveau B te tillen.
Interne identificatiecode: TI-2024-0466
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000