422402-2026 - Mededinging
Polen – Computeruitrusting en -benodigdheden – Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
TitelZakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o.
Beschrijving1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz przedłużeń subskrypcji na potrzeby ŁI sp. z o.o. Część I Zakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Część II Przedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7a-7b do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8a-8b do SWZ.
Interne identificatiecodeBZZ.261.21.2026.KA
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedure1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę.2.Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.3.Kompletna oferta powinna zawierać:1)Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ(...)2)Formularz cenowy sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1a-1b(...).3.Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego złożone elektronicznie oraz opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym– w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z nich(...).4)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy)(...)5)Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (jeżeli dotyczy) (...)6)Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę(...).7)W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (złożone zgodnie z zapisami ust. 8 niniejszego rozdziału), ewentualnie umowę o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo (...).8)Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa, w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczeniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.U. 2026r., poz. 85), które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, winny być załączone na Platformie w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.9)Przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale 7 SWZ. 10)Dowód wniesienia wadium, wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia(...)4.Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (zwany dalej: „Jednolity Dokument” lub „JEDZ”) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona.5.W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy)następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 5.1 informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) - h)ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 5.2 oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej(…)5.2 zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,(…); w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp;5.3 odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem(...)w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp;5.4 oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp(...) 6.W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale 6 pkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.6 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu (…)7.Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelZakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o.
BeschrijvingCzęść I Zakup laptopów, monitorów i stacji dokujących w celu zapewnienia ciągłości pracy i prawidłowego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7a do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8a do SWZ.
Interne identificatiecodeCzęść I
PerceelLOT-0002
TitelPrzedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o.
BeschrijvingCzęść II Przedłużenie subskrypcji oraz zakup oprogramowania niezbędnego dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania ŁI sp. z o.o. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 8b do SWZ.
Interne identificatiecodeCzęść II
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: BZZ.261.21.2026.KA
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część I
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część II
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
422402-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareBZZ.261.21.2026.KA
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść I
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść II
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem