2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwen en onderhouden audiovisuele middelen Vergadercentrum
Beschrijving: De opdracht, uit te voeren gedurende het zomer reces 2026 (28 juli - 28 augustus) bestaat uit: 1) Het leveren en gebruiksklaar monteren van nieuwe audiovisuele apparatuur in de Raadszaal en 4 aanpalende zalen; 2) service en onderhoudsovereenkomst met betrekking tot de geleverde audiovisuele middelen en eerder geleverde audiovisuele middelen die zomer 2026 niet wordt vervangen; 3) Een raamovereenkomst om gedurende de looptijd van de overeenkomst leveren van aanvullende audiovisuele apparatuur. deels voor het in een later stadium vervangen dan apparatuur die in de initiële opdracht niet wordt vervangen. Zie aanbestedingsleidraad aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1597156
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Audiovisuele apparatuur raadszaal
Beschrijving: Zie hoofdopdracht nader te bepalen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: looptijd