422456-2024 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Particulier Alarm Centrale (PAC) & Beveiligingsdiensten (BD)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Particulier Alarm Centrale (PAC) & Beveiligingsdiensten (BD)
Beschrijving: Op dit moment heeft Yuverta voor alle locaties de benodigde dienstverlening t.a.v. Particulier Alarm Centrale (‘PAC’) & Beveiligingsdiensten (‘BD’). Het overgrote deel van de dienstverlening richt zich op a) de aansluiting op de PAC, en b) de opvolging van meldingen via de PAC, te weten surveillancediensten. Daarnaast zijn er overige beveiligingsdiensten benodigd, te weten c) openen & sluiten van locaties, d) opvolging bij calamiteiten, en e) het uitvoeren van brandrondes c.q. leveren van brandwachten. Tevens is het wenselijk dat Yuverta bij opdrachtnemer t.a.v. PAC & BD f) aanverwante producten en diensten, zoals (maar niet gelimiteerd tot) camerabewaking, portier diensten, inbraak- en brandsystemen, het aansluiten en beheren van apparatuur en systemen, persoonsbeveiliging en specialistische beveiligingsdiensten zoals inzet van teams met speurhonden kan afnemen. Hiertoe is Yuverta gerechtigd, niet verplicht. € 2.000.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gelijk aan de hoofdopdracht Gelijk aan de hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Tevens is het wenselijk dat Yuverta bij opdrachtnemer t.a.v. PAC & BD f) aanverwante producten en diensten, zoals (maar niet gelimiteerd tot) camerabewaking, portier dien-sten, inbraak- en brandsystemen, het aansluiten en beheren van apparatuur en systemen, persoons-beveiliging en specialistische beveiligingsdiensten zoals inzet van teams met speurhonden kan afnemen. Hiertoe is Yuverta gerechtigd, niet verplicht.