422593-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten gemeenten Aalsmeer & Amstelveen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten gemeenten Aalsmeer & Amstelveen
Beschrijving: De werkzaamheden vallend onder deze raamovereenkomst hebben betrekking op producten en diensten (ingenieursdiensten) die benodigd zijn binnen civiele projecten in de openbare ruimte, in diverse bouworganisatie- of contractvormen, in verschillende projectfasen. Circa €3.500.000,00 per jaar onder 6 te contracteren raamcontractanten.
Interne identificatiecode: I&A_2024_0181
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Ingenieursdiensten gemeenten Aalsmeer & Amstelveen
Interne identificatiecode: 1