2. Procedure
Procedure
Titel: EA PART-66 Opleidingsmodules en examens
Beschrijving: De opdracht omvat de opleidingmodules Part-66: Cat-A1 & A3, Cat-B1.1 & B1.3 en Cat-B2. Naast opleidingmodules is er sprake van het afnemen van losse (zelfstudie)modules en (her)examens.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000