42296-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Röntgenapparatuur – vrijwillige transparantie vooraf inzake MRI Quarijn
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: vrijwillige transparantie vooraf inzake MRI Quarijn
Beschrijving: Dit betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie voor de aanschaf van een 1.5T MRI scanner welke wordt geplaatst bij het oudercentrum Quarijn te Doorn. Deze MRI scanner wordt aangepast met nieuwe ontwikkelingen die nog niet in de markt zijn, maar volgens een door HealthHolland gesubsidieerd consortium (Scan2Go) die de scanner autonoom zullen laten bedrijven.
Interne identificatiecode: 24EA002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000