423049-2025 - Mededinging
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – Europese aanbesteding Onderwijs Leer pakket
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Onderwijs Leer pakket
Beschrijving: Middels deze aanbesteding wenst Aanbestedende dienst te komen tot één inschrijver voor de levering van het Onderwijs Leer Pakket. € 400.000
Interne identificatiecode: KQPN/2025/30
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 37520000 Speelgoed
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering onderwijs leer pakket
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 37000000 Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
Opties:
Beschrijving van de opties: Er wordt een raamovereenkomst gesloten met een looptijd van één jaar en een optionele verlenging van drie keer één jaar.