423071-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Beheer, onderhoud en implementatieondersteuning van de tijdelijke applicaties KIK-V
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer, onderhoud en implementatieondersteuning van de tijdelijke applicaties KIK-V
Beschrijving: ZIN wenst zich voor het beheer, onderhoud en de implementatieondersteuning van het Credentials platform, publicatie platform, KIK-V Datastation as a service en Gegevens registratieplatform de volgende situatie: Technische migratie van omgeving (OTAP, repository e.d.) van huidige leverancier naar nieuwe leverancier. Beheer o Functioneel beheer - omvat alle taken die nodig zijn om namens de gebruiksorganisatie de instandhouding en vernieuwing van het credentials platform, het publicatie platform, KIK-V Datastation as a service en Gegevensregistratie platform uit te voeren; o Hosting – omvat de drie webapplicaties. o Applicatiebeheer - omvat het in stand houden, onderhouden en vernieuwen van de software. o Technisch beheer - omvat alle taken die nodig zijn voor het installeren, accepteren, operationeel maken en houden van de software en aanliggende IT-infrastructuur; o Proactieve adviesfunctie functionaliteiten Onderhoud o Correctief onderhoud – het herstellen van geconstateerde fouten in de software; o Preventief onderhoud – het tijdig nemen van maatregelen om daadwerkelijke verstoringen te voorkomen; o Adaptief onderhoud het ontwikkelen van nieuwe functionaliteiten en/of nieuwe versies. ZIN hanteert hiervoor RFC’s. RFC’s zullen via onderstaan (aangegeven met een *) plaatsvinden; o Perfectief onderhoud – het bijwerken van bestaande functionaliteiten om de prestaties te verbeteren
Interne identificatiecode: 2025002847
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000