Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33741100 Handenreiniger
Aanvullende classificatie (cpv): 33741000 Handverzorgingsproducten, 33741300 Handenontsmettingsmiddel
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie technische bechrijving)
Plaats van uitvoering
Postadres: Leveradres: diverse locaties (Bornem/Rumst)