2. Procedure
Procedure
Titel: NU Sarkon - Schoonmaakdiensten, locatie IKC Spoorbuurt
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Sarkon, Locatie: IKC Spoorbuurt. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 569078-2023
Interne identificatiecode: T69075
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000