423401-2024 - Mededinging
Nederland – Fiscale dienstverlening – Fiscale advisering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fiscale advisering
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een rechtmatig aanbesteed raamcontract voor de fiscale dienstverlening. Met de aanbesteding wordt beoogd een langdurige relatie met één opdrachtnemer aan te gaan. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst zal het maximumbedrag van € 1.000.000 per 4 jaar niet overschreden worden. Aan dit maximumbedrag kunnen geen rechten worden ontleend, omdat de benodigde dienstverlening van jaar tot jaar kan verschillen.
Interne identificatiecode: IA2023.11.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79220000 Fiscale dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Integrale fiscale advisering
Beschrijving: De dienstverlenging van het beoogde contract ziet o.a. op de volgende onderwerpen: 1. Fiscale advisering omtrent alle belastingmaatregelen (BTW/BCF/VPB/Loonheffingen/etc.), zowel generiek als casusgericht. 2. Fiscaal uitvoerende werkzaamheden, waaronder maar niet uitsluitend: a. Opstellen van aangiften; b. Uitvoeren van steekproeven en andere fiscale controles, zoals WKR; c. Onderhouden en (door)ontwikkelen fiscale beheersing (Almeerse Tax Control Framework); d. Overleggen en afstemming met de belastingdienst in het kader van horizontaal toezicht e. Overleggen en afstemmen met andere organisaties en partijen waar de gemeente mee samenwerkt. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst zal het maximumbedrag van € 1.000.000 per 4 jaar niet overschreden worden. Aan dit maximumbedrag kunnen geen rechten worden ontleend, omdat de benodigde dienstverlening van jaar tot jaar kan verschillen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente sluit de raamovereenkomst af voor de duur van twee jaar met een éénzijdige optie voor de gemeente tot verlenging van de overeenkomst met twee keer één jaar (2+1+1).