2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding voor het leveren banden en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: In deze aanbesteding wordt de volgende levering en dienstverlening uitgevraagd: • banden kunnen leveren voor personenauto’s, vrachtwagens, bestelwagens, landbouw- tuinbouw-, park- en industriemachines • Het uitvoeren van reparaties aan banden • Het balanceren en uitlijnen van wielen • Het verlenen van 24-uurs service en het organiseren van de pechhulpverlening. 24 uur per dag en 365 dagen per jaar • Karkassen innemen en deze voorzien van een nieuwe cover (loopvlak) • Optioneel: • Uitvoeren van controle op banden van het wagenpark • Het leveren van managementrapportages • Advies verstrekken over het gebruik van banden In deze aanbesteding wordt de volgende levering en dienstverlening uitgevraagd: • banden kunnen leveren voor personenauto’s, vrachtwagens, bestelwagens, landbouw- tuinbouw-, park- en industriemachines • Het uitvoeren van reparaties aan banden • Het balanceren en uitlijnen van wielen • Het verlenen van 24-uurs service en het organiseren van de pechhulpverlening. 24 uur per dag en 365 dagen per jaar • Karkassen innemen en deze voorzien van een nieuwe cover (loopvlak) • Optioneel: • Uitvoeren van controle op banden van het wagenpark • Het leveren van managementrapportages • Advies verstrekken over het gebruik van banden
Interne identificatiecode: Banden 2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het leveren banden en bijbehorende dienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de opdracht bedraagt twee (2) jaren met een optionele verlenging van een periode van twee keer één (1) jaar.