423721-2025 - Resultaat
Nederland – Meubilair – Europese aanbesteding Interieurbouw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Interieurbouw
Beschrijving: Het produceren, leveren, plaatsen en monteren van op maat gemaakte meubilairproducten, passend binnen het UWV-kantoorinrichtingsconcept (hierna te noemen: Interieurbouwproducten). UWV verwacht van Opdrachtnemer dat deze produceert, levert, plaatst en monteert op alle (UWV-)locaties. Tevens draagt Opdrachtnemer zorg voor, daar waar nodig en op verzoek van UWV, het onderhoud op bestaande en nieuw te plaatsen en monteren Interieurbouwproducten. De Opdrachtnemer werkt hierbij in overleg met UWV en met de architect en andere door UWV gecontracteerde leveranciers en andere partijen. De geraamde waarde van de Opdracht is €4.500.000,- exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van vier (4) jaar. De door UWV geschatte maximale waarde van de Opdracht is €6.750.000,- exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van vier (4) jaar.
Interne identificatiecode: bcnv.2024.585
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair, 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur, 45421153 Plaatsen van inbouwmeubilair, 50850000 Reparatie en onderhoud van meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Interieurbouw
Beschrijving: Het produceren, leveren, plaatsen en monteren van op maat gemaakte meubilairproducten, passend binnen het UWV-kantoorinrichtingsconcept. De geraamde waarde van de Opdracht is €4.500.000,- exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van vier (4) jaar. De door UWV geschatte maximale waarde van de Opdracht is €6.750.000,- exclusief btw voor de duur van de Raamovereenkomst van vier (4) jaar.
Interne identificatiecode: 1