See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Externe revisie van radiologische beelden
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht omvat revisie van medische beelden afkomstig van de dienst radiologie Ziekenhuis aan de Stroom. De inschrijver vervult een dubbele rol: enerzijds als auditor van de bestaande diagnostische processen en beeldkwaliteit, en anderzijds als zorgverlener die in opdracht van ZAS verantwoordelijk is voor het leveren van een second opinion. De revisie betreft beelden van de volgende modaliteiten: MRI, CT en mammografie. De opdracht is opgedeeld in percelen, waarbij elk perceel een specifieke modaliteit en bijbehorende specialisatie omvat.
Interne identificatiecode: PPP0GN-2388/5048/2024-2388
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Revisie van CT neuro
Beschrijving: Revisie van CT neuro
Interne identificatiecode: 2024-2388 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Perceel: LOT-0002
Titel: Revisie van CT hoofd/hals
Beschrijving: Revisie van CT hoofd/hals
Interne identificatiecode: 2024-2388_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Revisie van CT thorax/abdomen/cardio
Beschrijving: Revisie van CT thorax/abdomen/cardio
Interne identificatiecode: 2024-2388_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Revisie van CT urogenitaal
Beschrijving: Revisie van CT urogenitaal
Interne identificatiecode: 2024-2388_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Revisie van MRI neuro/hoofd/hals
Beschrijving: Revisie van MRI neuro/hoofd/hals
Interne identificatiecode: 2024-2388_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Revisie van MRI thorax/abdomen/urogenitaal
Beschrijving: Revisie van MRI thorax/abdomen/urogenitaal
Interne identificatiecode: 2024-2388_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Revisie van MRI mammo
Beschrijving: Revisie van MRI mammo
Interne identificatiecode: 2024-2388_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Revisie van mammografie
Beschrijving: Revisie van mammografie
Interne identificatiecode: 2024-2388_8