2. Procedure
Procedure
Titel: 31194821 Beheer & onderhoud, actualisatie en doorontwikkeling Binnenvaart Analyse Systeem (BIVAS)
Beschrijving: Het Binnenvaart Analyse Systeem (BIVAS) is een essentieel model voor de beantwoording van beleidsvragen t.b.v. het ministerie van I&W. Het doel van de opdracht is om de continuïteit van het beheer, onderhoud en doorontwikkeling van het bestaande model te waarborgen, wat leidt tot een functioneel en technisch toekomstbestendig model met actuele basisdata, die vraaggestuurd kan worden doorontwikkeld. De opdracht betreft het verrichten van werkzaamheden in het kader van beheer en (functioneel en technisch) onderhoud, het actualiseren van basisdata, het doorontwikkelen (vernieuwen) van bestaande en nieuwe functionaliteiten en ondersteunende werkzaamheden gerelateerd aan genoemde onderwerpen. Rijkswaterstaat WVL vraagt opdrachtnemer gedurende de periode 1 juli 2024 tot en met 31 juni 2026 (een periode van twee jaar) zorg te dragen voor: o Hosting (webviewer) o beheer en onderhoud (versiebeheer broncode/releases, technisch onderhoud, bugfix, kleine functionele verbeteringen) o Data-actualisatie (jaarlijks prepareren en importeren van databestanden i.r.t. sluisinformatie, vaarwegnetwerk-informatie, uitgevoerde reizen in het betreffende jaar, waterstanden, emissies e.d. o Gebruikersondersteuning (advies, service-requests) o Vernieuwingen, te realiseren via (jaarlijkse) projecten (één per jaar) Verlenging van de contractduur met maximaal tweemaal 1 jaar behoort tot de mogelijkheden.
Interne identificatiecode: 31194821
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheer & onderhoud, actualisatie en doorontwikkeling Binnenvaart Analyse Systeem (BIVAS)
Beschrijving: Rijkswaterstaat WVL vraagt opdrachtnemer gedurende de periode 1 juli 2024 tot en met 31 juni 2026 (een periode van twee jaar) zorg te dragen voor: o Hosting (webviewer) o beheer en onderhoud (versiebeheer broncode/releases, technisch onderhoud, bugfix, kleine functionele verbeteringen) o Data-actualisatie (jaarlijks prepareren en importeren van databestanden i.r.t. sluisinformatie, vaarwegnetwerk-informatie, uitgevoerde reizen in het betreffende jaar, waterstanden, emissies e.d. o Gebruikersondersteuning (advies, service-requests) o Vernieuwingen, te realiseren via (jaarlijkse) projecten (één per jaar) Verlenging van de contractduur met maximaal tweemaal 1 jaar behoort tot de mogelijkheden. Gedurende 2 jaar, met een optie tot verlenging van 2 x 1 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Door de aard van de opdracht is het mogelijk dat er meer of andere werkzaamheden dienen te worden verricht om tot het gewenste resultaat te kunnen komen