2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Stichting Media Amsterdam (Mediacollege)
Beschrijving: De brandverzekering (all risks) van Mediacollege vervalt 1 januari 2025. Ter verkrijging van een nieuw contract onder reguliere voorwaarden wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel een 3-jarig contract met meerjaarstermijn en een optie tot tweemaal 12 maanden verlenging. 87.232.332,00
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Brandverzekering (all risks)
Beschrijving: De all risks brandverzekering van het Mediacollege vervalt per 1 januari 2025. Ter verkrijging van een nieuw contract onder reguliere voorwaarden wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel een 3-jarig contract met meerjaarstermijn en een optie tot tweemaal 12 maanden verlenging. 87.232.332,00
Interne identificatiecode: 1