423868-2026 - Mededinging
België – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Magazijninrichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Magazijninrichting
Beschrijving: Het voorwerp van de aanbesteding is een raamovereenkomst voor: • Ontwerp, levering en installatie van nieuwe pallet- grootvak- en legbordstellingen en draagarmstellingen en aangepaste opstellingen. • Wijzigingen van bestaande magazijninrichting indien dit (kost)efficiënt is. • Keuring door een derde partij (externe dienst voor technische controle - EDTC) De opdracht is niet ingedeeld in percelen. Er zal in dit dossier gekozen worden voor Single Sourcing.
Interne identificatiecode: FLU25L003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 63120000 Opslag- en magazijndiensten, 63122000 Opslag in magazijn
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU25L003 - Magazijninrichting
Beschrijving: Het voorwerp van de aanbesteding is een raamovereenkomst voor: • Ontwerp, levering en installatie van nieuwe pallet- grootvak- en legbordstellingen en draagarmstellingen en aangepaste opstellingen. • Wijzigingen van bestaande magazijninrichting indien dit (kost)efficiënt is. • Keuring door een derde partij (externe dienst voor technische controle - EDTC)
Interne identificatiecode: 1