424104-2024 - Mededinging
Nederland – Bestratingsmateriaal – Raamovereenkomst leverantie betonnen bestratingsmaterialen 2.0.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst leverantie betonnen bestratingsmaterialen 2.0.
Beschrijving: Levering bestratingsmaterialen 6.000.000
Interne identificatiecode: 2317-1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Betonnen bestratingsmaterialen
Beschrijving: Levering betonnen bestratingsmaterialen 6000000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging