Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU CNS - Schoonmaakdiensten Da Costa Elspeet en Da Costa Nunspeet
Referentienummer: T29761
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Christelijk Basisonderwijs Nunspeet, Locatie: Da Costa Elspeet en Da Costa Nunspeet.
Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen