Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese openbare aanbesteding 'Thuiswerkplekvoorzieningen'
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39130000 Kantoormeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Zaaknummer: 471274
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze aanbesteding wordt opgestart, omdat de gemeente een regeling heeft vastgesteld dat medewerkers een ‘thuiswerkbudget’ ontvangen, zodat medewerkers kunnen beschikken over goede ‘arboproof’ thuiswerkmiddelen. Vanuit de organisatie is een regeling vastgesteld dat alle medewerkers, die vanwege de aard van hun functie en/of werkzaamheden structureel en met enige regelmaat tenminste één werkdag per week thuis werken, een budget van €750,- krijgen om een thuiswerkplek in te richten. De medewerkers kunnen zelf een keuze maken in de items.