424971-2024 - Resultaat
Nederland – Aanleg van snelwegen en wegen – Aulislaan e.o. rioolvervanging
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aulislaan e.o. rioolvervanging
Beschrijving: Het vervangen van de riolering en reconstructie van de Aulislaan en omliggende straten. De onderhavige opdracht betreft op hoofdlijnen het volgende: - toepassen verkeersmaatregelen - grondwerk - verwijderen en aanbrengen huis- en kolkaansluitingen - verwijderen en aanbrengen riolering, inclusief putten - verwijderen en aanbrengen kolken - aanbrengen drainageleiding - verwijderen en aanbrengen funderingen - opbreken van elementenverharding - opbreken van asfaltverharding - opbreken en aanbrengen kantopsluiting - aanbrengen van elementenverharding - diverse bijkomende werkzaamheden
Interne identificatiecode: 590976001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aulislaan e.o.
Interne identificatiecode: 1