424979-2026 - Mededinging
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Kwantitatieve effecten van stikstof verwijderende maatregelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Kwantitatieve effecten van stikstof verwijderende maatregelen
Beschrijving: Dit onderzoek richt zich specifiek op de invloed van maatregelen op de stikstofkringloop en de doorwerking daarvan op ecologisch herstel van natte, laagproductieve, basenminnende habitats met korte vegetatie. De resultaten van het onderzoek moeten leiden tot: - Kennisoverzicht over de kwantitatieve effecten van stikstofverwijderende maatregelen in de onderzochte habitats - Het aanscherpen van de richtlijnen voor het toepassen van deze maatregelen in de herstelstrategieën voor stikstofgevoelige habitattypen - Aanbevelingen voor onderzoek om kennislacunes in te vullen - Aanbevelingen voor beleid hoe effectief stikstofgevoelige habitats kunnen worden hersteld - Het onderzoek sluit af met een rapport met bovengenoemde onderdelen Voor dit onderzoek is een budget van €347.107,44 exclusief btw beschikbaar (€420.000 inclusief btw).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Dit onderzoek richt zich specifiek op de invloed van maatregelen op de stikstofkringloop en de doorwerking daarvan op ecologisch herstel van natte, laagproductieve, basenminnende habitats met korte vegetatie. De resultaten van het onderzoek moeten leiden tot: - Kennisoverzicht over de kwantitatieve effecten van stikstofverwijderende maatregelen in de onderzochte habitats - Het aanscherpen van de richtlijnen voor het toepassen van deze maatregelen in de herstelstrategieën voor stikstofgevoelige habitattypen - Aanbevelingen voor onderzoek om kennislacunes in te vullen - Aanbevelingen voor beleid hoe effectief stikstofgevoelige habitats kunnen worden hersteld - Het onderzoek sluit af met een rapport met bovengenoemde onderdelen Voor dit onderzoek is een budget van €420.000 inclusief btw beschikbaar. ( nog verder invullen exclusief btw
Interne identificatiecode: 1