2. Procedure
Procedure
Titel: 31205949: het organiseren en uitvoeren van slimme route- en reisinformatiediensten
Beschrijving: Het project Vervanging en Renovatie Kunstwerken A44 behelst werkzaamheden aan een viertal kunstwerken op de A44. Door deze werkzaamheden ontstaat hinder. Doel van deze inkoop is het organiseren en uitvoeren van route- en reisinformatiediensten om hinderinformatie en reisalternatieven met weggebruikers te delen. Het gaat hierbij om het bereiken van een zo groot mogelijk deel van de relevante doelgroep via diverse kanalen en tijdsperioden. Voor deze aanbesteding geldt een bandbreedte van €250.000,- tot €350.000,- exclusief btw. De bandbreedte geeft de minimale en maximale prijs weer die Aanbesteder voor de opdracht beschikbaar geeft. Indien een inschrijving wordt ingediend die buiten deze bandbreedte valt, zal de inschrijving terzijde worden gelegd. Inschrijvers mogen binnen de opgegeven bandbreedte vrij een bedrag aanbieden. De bandbreedte is ten tijde van publicatie voorlopig vastgesteld en kan, indien nodig, nog worden bijgesteld naar aanleiding van de Nota van Inlichtingen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving;
Interne identificatiecode: 31205949
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354100 Digitale kartering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 31205949: route- en reisinformatiediensten
Beschrijving: Zie de omschrijving onder de hoofdopdracht;
Interne identificatiecode: 1