Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48442000 Software voor financiële systemen
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze opties worden mogelijk aangeboden door Inschrijver.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land