425416-2024 - Resultaat
België – Loonadministratiediensten – Aanstelling erkend sociaal secretariaat en aanvullende diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling erkend sociaal secretariaat en aanvullende diensten
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het aanstellen van een erkend sociaal secretariaat voor loonadministratiediensten, ondersteunende diensten en HR- en juridische dienstverlening. Het sociaal secretariaat zal de afdeling Human Resources bij het Agentschap Integratie en Inburgering ondersteunen en begeleiden en de installatie en implementatie van de software voor het sociaal secretariaat voorzien.
Interne identificatiecode: 2023014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023014 - 1
Interne identificatiecode: 1