See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancydiensten
Beschrijving: De gemeente Enschede, tevens optredend als aanbestedende dienst (namens gemeenten Hengelo, Almelo, Borne, Losser, Twenterand, Oldenzaal en gemeenschappelijke regelingen Samen Twente, Recreatieschap Twente, SWB Midden Twente, GBTwente en Stadsbank Oost Nederland), hierna te noemen: 'deelnemers', wenst op grond van haar wettelijke taak een opdrachtnemer per perceel te contracteren voor het leveren van Accountancydiensten. Het betreft hier de controle op de jaarrekeningen en daaruit voortvloeiende werkzaamheden, zoals het adviseren van bestuur en management.
Interne identificatiecode: 2024-40-BD/95/T95933
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Enschede en Losser
Interne identificatiecode: T95933
Perceel: LOT-0002
Titel: Samen Twente en Recreatieschap Twente
Perceel: LOT-0003
Titel: Gemeente Almelo
Perceel: LOT-0004
Titel: Gemeente Borne
Perceel: LOT-0005
Titel: Gemeente Hengelo
Beschrijving: De gemeente Enschede, tevens optredend als aanbestedende dienst (namens gemeenten Hengelo, Almelo, Borne, Losser, Twenterand, Oldenzaal en gemeenschappelijke regelingen Samen Twente, Recreatieschap Twente, SWB Midden Twente, GBTwente en Stadsbank Oost Nederland), hierna te noemen: 'deelnemers', wenst op grond van haar wettelijke taak een opdrachtnemer per perceel te contracteren voor het leveren van Accountancydiensten. Het betreft hier de controle op de jaarrekeningen en daaruit voortvloeiende werkzaamheden, zoals het adviseren van bestuur en management. Type
Perceel: LOT-0006
Titel: GBTwente
Perceel: LOT-0007
Titel: Stadsbank Oost Nederland
Perceel: LOT-0008
Titel: SWB Midden Twente
Perceel: LOT-0009
Titel: Gemeente Twenterand
Perceel: LOT-0010
Titel: Gemeente Oldenzaal