425521-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten Waterveiligheid 2030
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Waterveiligheid 2030
Beschrijving: Ingenieursdienstverlening voor de volgende werkzaamheden: 1. Verzamelen basisgegevens 2. Opstellen grondonderzoeksplan 3. Schakel tussen HHNK en grondonderzoeksbureaus 4. Begeleiden grondonderzoek (eerste vraagbaak) 5. Bepalen monstername en beproeving ervan 6. Kwaliteitscontrole op het uitgevoerde grondonderzoek en geïnstalleerde monitoring 7. Opstellen DAM invoerbestanden aan de hand van het opgeleverde grondonderzoek en beheergegevens HHNK. Het aantal polders of dijktrajecten (lees: opdrachten) dat we verwachten weg te zetten onder het raamcontract is 20. 2 jaar met optie tot verlenging van twee keer 1 jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar beste prijs/kwaliteit verhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De uitgevraagde werkzaamheden voor perceel 1 en perceel 2 zijn gelijk. Opdrachtgever houdt geen minicompetitie maar verdeeld de opdrachten tussen de twee Opdrachtnemers. Samenwerking tussen beide partijen is hier belangrijk bij. 2 jaar met optie tot verlenging van 2x 1 jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71340000 Geïntegreerde technische diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: De uitgevraagde werkzaamheden voor perceel 1 en perceel 2 zijn gelijk. Opdrachtgever houdt geen minicompetitie maar verdeeld de opdrachten tussen de twee Opdrachtnemers. Samenwerking tussen beide partijen is hier belangrijk bij. 2 jaar met een optie tot verlenging van 2x 1 jaar
Interne identificatiecode: 2