See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal OK
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst welke voorziet in de mogelijkheid om materiaal voor 1 of meerdere OK-zalen te bestellen, dit gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Vervanging van het bestaand digitaal OK platform waarmee bedoeld wordt de software en hardware voor het opnemen, verzamelen en het visualiseren van beelden en video’s op de schermen in het operatiekwartier (omzetting video signaal naar digitaal signaal en vice versa), het bedienen van dit platform alsook het doorsturen van beelden via de bestaande IT-infrastructuur naar het beeldenarchief VNA en het EPD, en dit bij volgende ziekenhuizen: - AZ Sint-Lucas & Volkskliniek, Groenebriel 1 te 9000 Gent - AZ Jan Palfijn Gent AV, Watersportlaan 5 te 9000 Gent (afname in een 2de fase, ten vroegste 2026)
Interne identificatiecode: PPP0OH-654/6164/2024-002-MIT-AV
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48180000 Medische software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-002-MIT-AV_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)