2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud IBA’s
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad. € 2.000.000,00
Interne identificatiecode: 890013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst onderhoud IBA's
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst tussen het Waterschap en een leverancier voor het onderhoud aan circa 703 IBA’s van gemeenten binnen het werkgebied van het waterschap.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad.