42627-2026 - Resultaat
Nederland – Technische inspectiediensten – Elektrotechnische veiligheidsinspecties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrotechnische veiligheidsinspecties
Beschrijving: Bent u een bedrijf dat periodieke NEN 1010 inspecties aan laagspanningsinstallaties uitvoert conform de geldende wet- en regelgeving? Wilt u de Universiteit Utrecht (hierna: UU) helpen om, door middel van het uitvoeren van deze inspecties, bij te dragen aan het creëren van een veilige (werk-)omgeving voor onze studenten, medewerkers en andere bezoekers? Dan zijn wij op zoek naar u! Wij nodigen u van harte uit om een inschrijving te doen op deze aanbesteding. Wij verdelen de opdracht in twee percelen: Perceel 1 regio’s West en Centrum Het uitvoeren van NEN 1010 inspecties in gebouwen in regio’s West en Centrumgebied (zie formulier B1). Perceel 2 regio’s Oost en Binnenstad Het uitvoeren van NEN 1010 inspecties in gebouwen in regio’s Oost en Binnenstad (zie formulier B2). U kunt op beide percelen inschrijven. U kunt echter maximaal één perceel gegund krijgen.
Interne identificatiecode: 6885ff96c425635db2e7f91e
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71315000 Technische installaties in gebouwen, 71315400 Gebouwinspectiediensten, 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71630000 Technische controle- en testdiensten, 71631100 Diensten voor keuring van machines, 71700000 Meet- en controlediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 regio's West en Centrum
Beschrijving: Het uitvoeren van NEN 1010 inspecties in gebouwen in regio’s West en Centrumgebied (zie formulier B1).
Interne identificatiecode: 6885ff96c425635db2e7f91c
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 regio's Oost en Binnenstad
Beschrijving: Het uitvoeren van NEN 1010 inspecties in gebouwen in regio’s Oost en Binnenstad (zie formulier B2).
Interne identificatiecode: 6885ff96c425635db2e7f91f