Het doel van deze opdracht is het afsluiten van diverse overeenkomsten voor verzekeringen voor de Stad Bre, OCMW Bree en AGB Bree.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Burgerlijke aansprakelijkheid
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen, 66516400 Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen, 66516500 Verzekeringen tegen beroepsaansprakelijkheidsrisico's, 66513100 Rechtsbijstandsverzekeringen, 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Verzekeringen burgerlijke aansprakelijkheid.
Materiële schadeverzekering
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies, 66515100 Brandverzekeringen, 66515411 Verzekeringen tegen geldelijk verlies
Verzekeringen materiële schade.
Motorrijtuigenverzekering
Perceel nr.: 3
Aanvullende CPV-code(s) 66513100 Rechtsbijstandsverzekeringen, 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Motorrijtuigenverzekering.