426472-2026 - Resultaat
België – Diensten voor het organiseren van evenementen – Raamovereenkomst voor de ondersteuning van een evenementenbureau.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de ondersteuning van een evenementenbureau.
Beschrijving: Infrabel wil graag de ondersteuning van een evenementenbureau om hen te ondersteunen bij de organisatie van evenementen (conceptualisatie, creatie en realisatie). De taak zal erin bestaan om originele concepten te leveren, maar ook, indien nodig, de middelen en mankracht ter beschikking te stellen voor een succesvolle realisatie van deze projecten (persconferenties, werfbezoeken, inhuldigingen, personeelsevents, opendeurdagen,....).
Interne identificatiecode: GGC/0000782232
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GGC/0000782232 - 1
Beschrijving: Ondersteuning van een evenementenbureau.
Interne identificatiecode: 1