426562-2024 - Resultaat
België – Hulpmiddelen voor ouderen – vernieuwing zorgoproepsysteem WZC Klateringen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: vernieuwing zorgoproepsysteem WZC Klateringen
Beschrijving: vernieuwing zorgoproepsysteem WZC Klateringen
Interne identificatiecode: PPP01J-1116/4195/2024003
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196100 Hulpmiddelen voor ouderen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024003
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (optioneel : vervanging van DECT-toestellen door een mobiel toestellen over WIFI, inclusief de koppeling naar het oproepsysteem en installatie van de Zapps-applicatie van Malta Begium (Care Solutions) optioneel : plaatsing van een geïntegreerd valdetectiesysteem aan bed, inclusief de koppeling naar het oproepsysteem optioneel : plaatsing van het systeem door een gekwalificeerde aannemer)