426722-2024 - Resultaat
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – AOZB24-5079 - levering en installatie van een twee-kanaals millimetergolf signaalbron
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AOZB24-5079 - levering en installatie van een twee-kanaals millimetergolf signaalbron
Beschrijving: AOZB24-5079 - levering en installatie van een twee-kanaals millimetergolf signaalbron
Interne identificatiecode: AOZB24-5079
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOZB24-5079 - 1
Interne identificatiecode: 1