427214-2024 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU - OMO Touchscreens Cluster 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU - OMO Touchscreens Cluster 2
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS ICT - Touchscreens en ziet op het aanschaffen van touchscreens voor onderstaande scholen van Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). Scholengroep De Langstraat Het Sondervick College
Eerdere aankondiging: 622787-2023
Interne identificatiecode: T84287
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000