427219-2023 - ResultaatNederland-Bergeijk: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
WOZ-werkzaamheden Kempengemeenten
Referentienummer: BIZOB-2022-GEZ-CSA-00504
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende diensten hebben de opdracht bewust samengevoegd. De vijf Kempengemeenten: Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden werken nauw met elkaar samen op verschillende terreinen, zo ook op het gebied van de WOZ.
De samenvoeging heeft niet tot gevolg dat er geen MKB bedrijven op deze opdracht in kunnen schrijven. De aanbestedende diensten verwachten juist voordeel te behalen uit de samenvoeging, omdat de opdrachtnemer de werkzaamheden efficiënter in kan delen.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar met de mogelijkheid om deze overeenkomst één keer eenzijdig vanuit de opdrachtgever te verlengen voor een periode van twee jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2023.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79220000 Fiscale dienstverlening
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding