2. Procedure
Procedure
Titel: Laadvoorzieningen op VRR locaties
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de VRR een ondernemer te contracteren die zorgdraagt voor de levering en realisatie van laadvoorzieningen op VRR locaties. De volgende onderdelen maken onderdeel uit van de vraagscope: - Levering kantoorlaadvoorzieningen (ca. 57 AC-laadpunten en 17 DC-laadpunten) en enkele (ca. 10) thuislaadvoorzieningen - Installatiewerkzaamheden, inclusief o.a. alle grond- en wegwerken en bijbehorende vergunningen - Projectmanagement - Services: Onderhoud en storingsdienst. - Platform waarin laadvoorzieningen beheerd kunnen worden en alle laadtransacties inzichtelijk zijn. - Platform waarin laadvoorzieningen beheerd kunnen worden en alle laadtransacties inzichtelijk zijn. - Systeem dat het mogelijk maakt om prioriteit te geven aan laadsessies voor bepaalde voertuigen. - Verrekenen van laadtransacties. - Levering kantoorlaadvoorzieningen (ca. 57 AC-laadpunten en 17 DC-laadpunten) en enkele (ca. 10) thuislaadvoorzieningen - Installatiewerkzaamheden, inclusief o.a. alle grond- en wegwerken en bijbehorende vergunningen - Projectmanagement voor de plaatsingen (incl. coördinatie met netbeheerder en eventuele noodzakelijke verzwaring van netaansluitingen en aanpassingen in de meterkast bij VRR-panden waarvoor momenteel een inventarisatie wordt uitgevoerd. De uitkomsten van deze inventarisatie worden in de 2e Nota van Inlichtingen beschikbaar gesteld). - Services: Onderhoud en storingsdienst. - Platform waarin laadvoorzieningen beheerd kunnen worden en alle laadtransacties inzichtelijk zijn. - Systeem dat het mogelijk maakt om prioriteit te geven aan laadsessies voor bepaalde voertuigen. - Verrekenen van laadtransacties.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de VRR een ondernemer te contracteren die zorgdraagt voor de levering en realisatie van laadvoorzieningen op VRR locaties. De volgende onderdelen maken onderdeel uit van de vraagscope: - Levering kantoorlaadvoorzieningen (ca. 57 AC-laadpunten en 17 DC-laadpunten) en enkele (ca. 10) thuislaadvoorzieningen - Installatiewerkzaamheden, inclusief o.a. alle grond- en wegwerken en bijbehorende vergunningen - Projectmanagement voor de plaatsingen (incl. coördinatie met netbeheerder en eventuele noodzakelijke verzwaring van netaansluitingen en aanpassingen in de meterkast bij VRR-panden waarvoor momenteel een inventarisatie wordt uitgevoerd. De uitkomsten van deze inventarisatie worden in de 2e Nota van Inlichtingen beschikbaar gesteld). - Services: Onderhoud en storingsdienst. - Platform waarin laadvoorzieningen beheerd kunnen worden en alle laadtransacties inzichtelijk zijn. - Systeem dat het mogelijk maakt om prioriteit te geven aan laadsessies voor bepaalde voertuigen. - Verrekenen van laadtransacties. De volgende onderdelen maken onderdeel uit van de vraagscope: - Levering kantoorlaadvoorzieningen (ca. 57 AC-laadpunten en 17 DC-laadpunten) en enkele (ca. 10) thuislaadvoorzieningen - Installatiewerkzaamheden, inclusief o.a. alle grond- en wegwerken en bijbehorende vergunningen - Projectmanagement voor de plaatsingen (incl. coördinatie met netbeheerder en eventuele noodzakelijke verzwaring van netaansluitingen en aanpassingen in de meterkast bij VRR-panden waarvoor momenteel een inventarisatie wordt uitgevoerd. De uitkomsten van deze inventarisatie worden in de 2e Nota van Inlichtingen beschikbaar gesteld). - Services: Onderhoud en storingsdienst. - Platform waarin laadvoorzieningen beheerd kunnen worden en alle laadtransacties inzichtelijk zijn. - Systeem dat het mogelijk maakt om prioriteit te geven aan laadsessies voor bepaalde voertuigen. - Verrekenen van laadtransacties
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van acht (8) jaar. De overeenkomst is na afloop van deze periode van rechtswege beëindigd, tenzij de VRR drie (3) maanden voor het einde van de (eventueel verlengde) looptijd van de overeenkomst schriftelijk mededeelt aan Opdrachtnemer gebruik te willen maken van verlenging. Er kan maximaal twee (2) maal door de VRR verlengd worden met een periode van één (1) jaar onder gelijkblijvende condities. De looptijd van de overeenkomst gaat in op de dag van de contractondertekening.