427905-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Maatschappelijk Werker Specialistische Dienstverlening - cluster W&I
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maatschappelijk Werker Specialistische Dienstverlening - cluster W&I
Beschrijving: Jij bent van begeleiding op het hoogste niveau, door jouw inzet en betrokkenheid draag jij bij aan de gecontinueerde succesvolle re-integratie van ex-gedetineerden. Vanuit jouw kennis en ervaring op het gebied van zelfsturing en coaching op gedragsverandering begeleid jij ex-gedetineerden die te maken hebben met uiteenlopende problematiek op het gebied van schulden, huisvesting, financiën, psychisch functioneren en sociale relaties. Samen met jouw collega’s draag je zorg voor de duurzame uitstroom naar werk van de doelgroep.
Interne identificatiecode: 0014534
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000